magnify

„Pupíci“ v Bechyni vítězně!

Publikováno dne 6.8.2012 , autor: , kategorie: Zápasy

RCB vs. O33 V sobotu 4.8.2012 jsme sehráli v Bechyni utkání s týmem RC České Budějovice. Za doprovodu dechové hudby z nedalekého pódia a příjemného deštíku se oba týmy snažily nadchnout přihlížející diváky novou, pro ně dosud neznámou hrou. Za bedlivého dozoru rozhodčího Pepy se utkání odehrálo na 4×20 min s krátkými (pro hráče o33 tak důležitými) přestávkami na občerstvení.
Po první oťukávací čtvrtině, kdy každé mužstvo jednou ukázalo své možné zbraně vedoucí k položení pětky (domácí rychlonohé útočníky, hosté přehled ve hře), ukazatel skóre avizoval vyrovnanost obou týmů. Druhá a především třetí třetina však proběhla v režii hostů, kteří rojovou hrou narušovali obrannou linii Českých Budějovic a získávali potřebné území. Jejich snaha byla odměněna čtyřmi položenými pětkami a v podstatě rozhodla o osudu utkání. Ve čtvrté části hosté dobře bránili a dovolili domácím už jen korigovat výsledek.

Rozbor utkání a oslava přátelství proběhla večer v kempu Instalaček na břehu řeky Lužnice.

Na závěr chci poděkovat klukům z ČB za pozvání k utkání a také kytaristovi Radimovi za hudební doprovod třetího poločasu.

Pro formální doplnění zprávy o utkání přidávám ještě sestavu o33 a výsledek:

Sestava o33:
Zdeněk, Venca, Jarda Rosa, Vojda, Honza Š., Jirka, David R., Honza Tr., Vítek, Radim, Chabal, Marabu, Ondra, Honza brácha, Lácoš, Pípa, Synek, Mára A., David K., George, Láďa, Petr, Kobi, Vrky, Peky

Výsledek:
RC České Budějovice – Řo33 – 19:27,  čtvrtiny: 7:5, 0:5, 0:17, 12:0,   pětky 3:5